Xhensila me pamje te re (FOTO LAJM)
Këngëtarja XhensilaMyrtezaj ka provuar të ndryshojë pamjen këtë fillim viti.

Xhensila pasi ka publikuar klipin romantik të këngës ‘Çelsi i zemrës’ është shfaqur e bukur si gjithmonë por paksa e transformuar.

Xhensila ka lyer flokët në gjyrë të zezë duke hequr dorë nga ngjyra çokollatë.

Për disa muaj me rradhë Xhensilën e kemi parë me të njëjtin look.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet socilae dhe është duke jetuar momente të lumtura me bashkëshortin e saj Bes Kallaku.
Be the first to comment

Leave a Reply