FOTO/ Ja sa ka ndryshuar presidentja kroate, Kitaroviç!
Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, është sot në Tiranë, në samitin e Brdo-Brijunit. Gjatë fjalës së saj, ajo deklaroi se do të bëhet avokate e Shqipërisë për integrimin e shtetit tonë në Bashkimin Europian.

Një detaj u vërejt te Kitaroviç, në krahasim me vizitat e tjera të zhvilluara në Shqipëri. Ajo kishte humbur shumë kile.

LEXO DHE :  Pëson sulm në zemër dhe përplaset me pemën, vdes 30-vjeçari në Tiranë

Kitarovic tani duket shumë më e dobët, dhe ndryshimi është i dukshëm, sidomos në fytyrë. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net